080421
Skor: Crockett&Jones
Jeans: Acne
Bälte: Second Hand
Skjorta: Levis
Jacka: H&M
Klocka: Certina
I luren: Frida
Effektivt utnyttjande av tiden är att prata i telefon och fotografera outfit samtidigt. För första gången på bra lång tid var jag en sväng i affärerna i örebro, och shoppade på mig lite saker inför våren. Kommer bilder alldeles snart.
En helt fullbokad dag ställdes in på några minuter. En var fast i Göteborg, och den andra hade vattkoppor. haha, men så kan det vara. Var skönt att sitta på balkongen och ringa istället för att sitta i möte på ett advokatkontor blanda annat. Det väder som var idag var ju totalt oslagbart!
Liknande inlägg:
- Flytt till Göteborg! Jag har hunnit med mycket sen mitt senaste inlägg och...
- Hemma efter Emmaboda! Är hemma efter en grym festival i Emmaboda. Var första...
- Dags för nytt raw-denimprojekt. APC eller annat? Input önskas! Jag kör stenhårt med mina whyred hell just nu, för...
@11pm
Pauline says...
Vad glad du ser ut, mer pidiz åt folket!
@5am
berkey says...
It’s remarkable to visit this web page and reading the views of all mates concerning this article, while I am also zealous of getting knowledge.|